top of page
Facebook.png

Prowadzenie
social media

Prowadzenie kanałów social media, Facebooka, Instagrama, YouTube czy innych kanałów to nasza codzienna praca. Tworzymy spersonalizowaną komunikację dla przedsiębiorstw wielu branż. Wyznajemy zasadę, że marketing w social mediach to maraton, nie sprint. Dlatego tworzymy długofalową strategię marketingową, która ma zachwycić potencjalnych klientów firm, które podejmują z nami współpracę.  Nasze realizacje są oparte o ciekawy opis, zachwycającą grafikę oraz nieszablonowe animacje. Stawiamy na kreatywność, ale bardzo uważnie patrzymy na wyniki, dostosowując działania do zamierzonych celów.

Wprawianie grafiki w ruch to odkrycie jej na nowo. Tworzenie animowanych historii, ciekawe kreacje sprzedażowe - nic tak nie wzbudza zainteresowania jak ciekawa animacja. To idealne rozwiązanie jako wsparcie komunikacji w social mediach - animowane posty, zaskakujące Stories, angażujący TikTok? To wszystko uzyskasz dzięki animacji skrojonej idealnie pod Twoją grupę docelową oraz format dostosowany do medium. W naszych animacjach dominuje motion design, potrafimy także wykonywać animacje wektorowe. 

Animacje

Filmowanie

Tablet.png

Wsparcie kanałów social media nie mogłoby się obyć bez kreatywnych grafik. Dlatego w projektowaniu stawiamy na indywidualny styl dla każdego klienta. Posiadając partnerów z wielu dziedzin nauczyliśmy się dostosowywać do ich odbiorcy. Tworzymy zachwycające kreacje dla klubów sportowych oraz stonowane, czyste formy dla biznesu. Nie czujemy oporów by bawić się stylami, a projektowanie wizytówek, ulotek, plakatów to nasz chleb powszedni. Tapety na telefon czy logo to dla nas ciekawe wyzwanie. Projektujemy całą komunikację wizualną, ponieważ wiemy, że jak Cię widza tak Cię piszą!

Kręcą nas emocje, a nic nie przekaże ich tak jak filmy. Prowadzimy relacje z wydarzeń sportowych oraz biznesowych. Kręcimy filmy promocyjne dla firm w wielu branżach. Tworzymy programy na YouTube, Facebooka, Instagram i TikTok'a. Mamy doświadczenie w tworzeniu projektów filmowych na każdą okazję. Zmontowaliśmy już ponad 1000 filmów dla naszych klientów. Każdego dnia wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki temu nasze realizacje są nowoczesne i ponadczasowe. Tworząc film stawiamy na jakość i estetykę. Dzięki temu posiadamy wielu partnerów z którymi tworzymy filmy od lat. 

Dron.png
www.png

Grafika

Strzałka 1.png
strzałka 2.png
Strzałka 3.png

Filmowanie
z drona

Tworzymy

strony www

Prowadzenie
kampanii reklamowych

Latanie dronem pokazuje świat z zupełnie innej perspektywy. Dlatego my i nasi klienci tak bardzo lubimy filmy oraz zdjęcia z drona.  Z nami pokażesz swoje realizacje z zupełnie innej, lepszej strony.

Projektowanie stron www to złożony proces. W pracy stawiamy na praktyczne i kreatywne rozwiązania. Właśnie jesteś na jednej z naszych stron. Jeśli Ci się podoba, może zechcesz zobaczyć więcej.

Docieramy do nowych, potencjalnych klientów dzięki skutecznej reklamie w sieci. Marketing internetowy to analiza i wyciąganie wniosków. Dzięki dobrze dopasowanej reklamie generujemy ruch oraz sprzedaż u naszych klientów.

bottom of page