top of page

LEARN MORE

O Firmie

Historia marki Box Media to opowieść o firmie, która rozwija się odpowiadając na wymagania klientów różnych branż na terenie całej Polski. Od 2015 roku wspólnie z naszymi klientami przeszliśmy długą drogę realizując filmy promocyjne, prowadzenie social mediów czy projektowanie stron www i innych elementów niestandardowych, które wynikają z ich bieżących potrzeb. 

Dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu i poszerzaniu portfolio dążyliśmy do profesjonalizacji usług i standaryzacji oferty w której klient, terminowość i odpowiednia cena zawsze są naszymi priorytetami. Aby każdy czuł się usatysfakcjonowany oparliśmy Box Media o szereg zasad, których trzymamy się przy każdym projekcie.

Do każdego projektu podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Bez względu na atrakcyjność zlecenia czy zaplanowany budżet na jego realizację. Zaangażowanie to coś na co możesz liczyć.

Uważamy, że terminowość to jedna z najważniejszych cech w naszej pracy. Chcemy, by każdy mógł na nas liczyć. Nie podejmiemy się zlecenia, jeżeli nie będziemy w stanie dotrzymać terminu. Nawet najwspanialsza zapowiedź meczu będzie do niczego jeśli pojawi się po pierwszym gwizdku. 

Uwielbiamy projekty, które podnoszą poprzeczkę. Staramy się za każdym razem przełamywać schematy. Zależy nam na atrakcyjnym przedstawieniu każdej ważnej informacji. Historia Box Media to ciągły rozwój. Przy każdym projekcie wprowadzamy usprawnienia, uczymy się nowych rzeczy i chcemy je wykorzystywać. 

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań najwyższej klasy każdemu klientowi. Każdego dnia podnosząc umiejętności rozwijamy ofertę, a naszą pracę wyceniamy realnie. Dla nas wyznacznikiem jest projekt, nie budżet. Rozwiązania rodem z NFL czy Premier League w niszowym sporcie czy jednoosobowej firmie? Dlaczego nie!

W działaniach cechuje nas dbałość o relacje z klientami i realizowanie zawartych w umowie postanowień. Stale inwestujemy w rozwój, dlatego na przestrzeni ostatnich lat regularnie podnosimy jakość realizowanych filmów, grafik i pozostałych elementów marketingu internetowego. Przed nami jeszcze wiele wyzwań, rozwijamy się razem z naszymi klientami. Dzięki temu, że od wielu lat współpracujemy z firmami w całej Polsce. 

Do grona naszych klientów z którymi współpracujemy już od wielu lat zaliczają się między innymi firmy:

Tarczyński S.A., Panthers Wrocław, KS Bydgoszcz Archers, Grupa Wataha, Sport House Shop, Warsaw Mets

i wiele innych.

 

Wierzymy, że wspólnie będziemy mogli zrealizować wiele niesamowitych projektów. 

Zapraszamy do spojrzenia na nasze portfolio.

bottom of page